Tarihçe Misyon ve Vizyon Kurucularımız İnsan Kaynakları

Tarihçe

HAKKIMIZDA

2002 yılında Isıtma ve soğutma ürünleri sektöründe EREM ISITMA olarak başladığımız serüvene, ısıtma ve soğutma ürünleri satışında sektörün güvenini kazanarak kısa sürede adımızı duyurduk. Ürün çeşitliliği ve satış sonrası hizmet anlayışının getirdiği başarı doğrultusunda EREM ISITMA olan adımızı profesyonel yönetim ve daha iyi hizmet anlayışı ile Erem Group adıyla yeniledik. Başarının getirdiği sorumluluk ve hizmet anlayışı sayesinde iklimlendirme sektörünün güçlü ve g üvenilir firmalarından biri olarak sektöre yön verecek yenilikler ile çalışmaya devam ediyoruz.

Kuruluşumuzdan itibaren doğru noktalarda, doğru iş ortakları ile uzun yıllar beraber çalışmayı stratejik olarak çok önemsedik, 2005 yılında Kayışdağı’ndaki merkez ofisimize taşındık. 6 yıllık bir planlama doğrultusunda ısıtma ve soğutma sektörü üreticilerinin lider markalarıyla yetkili satıcı anlaşmaları yaparak bünyemize kattık. Bu markalarla başarılı performanslar sergileyerek başarılar elde ettik.

Büyümenin getirdiği yapılanma doğrultusunda 2011 yılında şirket yönetiminde yönetim politikası ve unvan değişikliğine gidilerek Erem Group’a ek olarak Ege Bölgesi’nin ihtiyaçlarına cevap vermek için EremİZ, 2014 yılında ise Marmara Bölgesi için EremKOC firmalarımızın kuruluşunu gerçekleştirdik.

2017 yılında Erem Group olarak müteahhitliğini de üstlendiğimiz 15.000 m2’lik kendi binamıza taşındığımızda

 • 100’den fazla personelimiz,
 • Isıtma ve soğutma ürünleri sektöründe lider markaları ile yaptığımız anlaşmalar,
 • Türkiye’nin birçok noktasına ulaşan yaygın hizmet anlayışımız
 • Güçlü araç filomuz, Zaman karşı yarışımız
 • Teknolojiye ayak uyduran, sürekli kendini geliştiren ve yeniliyen rekabetçi yapımız,
 • Sektörün gelişimini sağlayacak olmazsa olmazı eğitime önem vermemiz
 • Fakültelerin ilgili bölümlerinden öğrencilere sağladığımız staj ve eğitim imkanlarımızla
 • Kurumsal yapımızı güçlendirmiş, sektöre dinamizm getiren hizmet anlayışımızla büyümeye devam ediyoruz.

Bugün Erem Group olarak bünyemizde 6 farklı cihaz üreticisi lider markanın bayiliğini yapıyoruz.Bu bayiliklerin tümünde her sene ilk üçte bulunma başarısı gösteriyoruz.İklimlendirme sektöründe cihaz, panel, mekanik ve fittings ürünlerinin tamamını Erem Group’ta bulabilirsiniz. Erem Group olarak Isıtma ve soğutma ürünlerinin tümünü, tek noktadan en rekabetçi fiyatlar ile temin edilebilme avantajını sunuyoruz.Isıtma ve soğutma ürünleri satışının öncü firması Erem Group olarak ticaret hayatımızda yeni serüvenler ve başarılar yaşamak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

Misyon ve Vizyon

Hemen her şirketin kurumsal tanıtımında bir “Misyon” ve bir de “Vizyon” bölümü bulunur.

Etkileyici cümlelerle firmanın ne kadar önemli hedefler belirlediği, ufkunun ne kadar açık olduğu, sektördeki ağırlığı ve yenilikçi yapısı dile getirilir.

Her ne kadar gerçekçi ya da iyi niyetli olsa da benzer söylemler benzer şekillerde ifade edilir.

Oysa biz Erem Group olarak görev tanımımızı ve gelecek planlarımızı, birlikte ter döktüğümüz, son kullanıcı deneyimini birlikte yaşadığımız, “müşteri” yerine “ortak” olarak nitelendirdiğimiz değerli çözüm ortaklarımızla birlikte oluşturuyoruz. Satış ve dağıtımda yer alan değerli arkadaşlarımızın kazancını ve rahatlığını arttırmak, birinci hedefimiz. Sektör içinde bunu en iyi gerçekleştiren firma olarak tanınmak bizim için ayrı bir gurur kaynağı.

Görüyoruz ki bunu gerçekleştirebildiğimiz her gün, bize yeni bir başarı, yeni bir son kullanıcı memnuniyeti, her geçen gün yükselen bir başarı grafiği olarak dönüyor. Kalıcı bir kurumsal yapının, çocuklarımıza güvenle bırakabileceğimiz bir geleceğin temelleri daha da güçleniyor.

Bu yüzden Erem Group olarak diyoruz ki hedefimiz ve vizyonumuz;

 • Her zaman birlikte kazanmak,
 • Bu kazancı ve memnuniyeti kullanıcıdan tedarikçiye zincirin tüm halkalarına yaymak.

Değerli katkılarınız için teşekkürü borç biliriz.

Erem Group

Kurucularımız

Selim Sırrı ERDOĞAN

1969 Posof Ardahan doğumlu olup ilköğretim ve liseyi İstanbul’da , üniversite eğitimini ise Trakya üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde 1992 de tamamlamıştır. Okul hayatından sonra Baymak , Alarko ve son olarak da Vaillant firmasında bölge müdürü olarak çalışmıştır. Vaillant firmasından ayrıldıktan sonra 2002 yılında EREM ISITMA firmasını kurmuştur. Selim Sırrı ERDOĞAN evli ve dört çocuk babasıdır.

Sakin ERDOĞAN

1980 İstanbul doğumlu olup ilköğretim ve liseyi İstanbul’da , üniversite eğitimini ise Erciyes üniversitesi işletme fakültesinde tamamlamıştır. Eğitimini tamamladıktan sonra beş yıl ilk inşaat firmasında finans müdürlüğü yapmıştır. İlk inşaat firmasından ayrıldıktan sonra 2008 yılında Türkmenistan’dan dönerek Erem Group bünyesine katılmıştır. Sakin ERDOĞAN evli ve iki çocuk babasıdır.

İnsan Kaynakları

​En önemli sermayesinin insan kaynağı olduğuna inanan EREM GROUP’un insan kaynakları politikası; mesleğinde uzman, motivasyonu yüksek, sosyal yetkinliğe sahip, katma değer yaratan çalışan profili oluşturmak, insan kaynağını doğru yönetmek, yönlendirmek ve geliştirmek üzerine kurulmuştur.

İnsan Kaynakları
 • Doğru kişilerin doğru pozisyonlarda istihdamını sağlamak,
 • Yeni pozisyonlar için öncelikle grup içerisindeki insan kaynağını değerlendirmek,
 • Çalışanların bilgi ve yeteneklerine uygun görevler almasını sağlamak,
 • Her kademedeki çalışanların moral ve motivasyonunu en üst düzeyde tutmak, aile bilinci oluşturmak,
 • İşçi sağlığı ve güvenliği açısından sağlıklı, güvenli ve huzurlu bir çalışma ortamı oluşturmak,
 • Çalışanlar için eğitim ihtiyaçlarını belirlemek, eğitim programları hazırlamak ve uygulamak,
 • Çalışan performanslarını objektif kriterlere göre değerlendirmek ve ödüllendirmek,
 • Üniversite öğrencilerine staj imkanı sunmak,
 • Açık iletişim ortamı sağlamak,
 • Personelin tüm özlük haklarını korumak ve geliştirmek.​

Bize CV göndermek isterseniz, aşağıdaki butonu kullana bilirsiniz.

Cv Dosyanız
Sadece Pdf veya Word dosyası yükleyiniz.
Gönder
ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ
Erem Group Erem Group Erem Group Erem Group Erem Group Erem Group Erem Group Erem Group Erem Group Erem Group Erem Group Erem Group Erem Group Erem Group Erem Group Erem Group Erem Group Erem Group Erem Group Erem Group Erem Group Erem Group Erem Group Erem Group Erem Group Erem Group Erem Group Erem Group Erem Group